e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 2/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

2/2011 (22.02.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

VII Mistrzostwa Polski Pilotów i Stewardes w Narciarstwie Alpejskim; opis samolotu Socata TBM 850, widzianego okiem Petera – właściciela i pilota Socaty TB20; przesiadka na cięższy typ – szkolenie Type Rating; six-pack czy szklany panel; jakiej wiedzy i umiejętności wymagają górskie loty; relacja z wyprawy do Botswany; jak pokonać strach przed lataniem; kalendarium imprez lotniczych w 2011 roku.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis