e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 4/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

4/2011 (18.04.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Bombardier Challenger 300 – co to znaczy „super-midsize”; SkyDemon to kolejne narzędzie stworzone z myślą o tych, którzy nie chcą wydawać fortuny na profesjonalne urządzenia nawigacyjne; życie pilota „na kontrakcie”; czy latanie jest ryzykowne; relacja z wycieczki po Hawajach; wpływ pogody na General Aviation; szkolenie śmigłowcowe; 24 godziny w Katmandu; 45 Lubelskie Zimowe Zawody Samolotowe; mistrzostwa narciarskie 2011.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis