e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 5/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

5/2011 (16.05.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Hawker 800XP, 850XP i 900XP – nowoczesność w starej, angielskiej rodzinie; Śląska Grupa Akrobacyjna; co powinno się składać na ekwipunek pilota; lotnicze wakacje w Urugwaju; dlaczego podróż do Kanady w celach edukacyjnych może się okazać opłacalna; jakie jest największe zagrożenie dla pilota; wiatrakowiec „Calidus” na polskim niebie; VI Ogólnopolskie Zawody Samolotowe w Lataniu Precyzyjnym; felieton poświęcony pasji lotniczej i nie tylko.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis