e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 6/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

6/2011 (25.06.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Gulfstream G150 – szybki „malec” w rodzinie gigantów; Artur Kielak opowiada o szkoleniu akrobacyjnym w Belgii u boku samego Nicolasa Ivanoffa; 24 godziny w San Francisco, czyli krótka lekcja szybkiego zwiedzania; latanie nad Gujaną – „ekoturystyka” w wydaniu tropikalnym; relacja z pikniku lotniczego w Michałkowie, który może być następca Góraszki; symulatory lotnicze na pecety – cz. II; AOPA radzi: zmęczenie – na co zwrócić uwagę; Fly and Ride – relacja z imprezy łączącej fanów motoryzacji i lotnictwa; wycieczka do Locarno; czy piloci mogą oddawać krew; Greg Świderski zwraca uwagę na kilka ciekawych rozwiązań zachęcających dzieci i młodzież do bliższego poznania lotnictwa.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis