e-Kiosk.pl - 21.WIEK EXTRA 2/2016

czytaj

21.WIEK EXTRA

2/2016 (07.04.2016)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł
20,00 zł

Opis

Kto nam programuje głowę; to mózg czyni człowieka człowiekiem; dokładny program: co dzieje się w macicy; od grozy po ekstazę; skąd brać paliwo dla mózgu; co powoduje wypalenie; ALS: choroba z kategorii najpodstępniejszych; kiedy człowiek się zagubi…; kobiety kontra mężczyźni, czyli jak dogadać się z płcią przeciwną; mózg zgłasza usterkę…; droga do poznania ludzkiego mózgu.

Kwartalnik 21 WIEK EXTRA został przygotowany z myślą o Czytelnikach, którzy chcą zgłębić wiedzę z wybranej dziedziny. Dotychczas prezentowaliśmy wydania z zakresu przyrody naturalnej, zagrożeń środowiska, historii nauki oraz dziejów ludzi…
W 21.WIEKU EXTRA w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób odkrywamy wiedzę z różnych dziedzin nauki – często korzystamy z preferowanej przez Czytelników stylistyki pytań i odpowiedzi (np. 333 PYTANIA I ODPOWIEDZI NOWOCZESNEJ NAUKI). Każde wydanie ma temat przewodni, a jego przystępną i atrakcyjną dla Czytelnika formę gwarantuje podzielenie materiału na rozdziały dotyczące określonych zagadnień oraz wielość ilustracji.

czytaj więcej zwiń opis