e-Kiosk.pl - Projektory i Ekrany 1/2011

czytaj

Projektory i Ekrany

1/2011 (21.06.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.90 zł 10.00 zł

Opis

Technologia 3D – doczekamy się jej już teraz czy dopiero za kilka lat; projektor multimedialny w wydaniu kieszonkowym; projektor 3D vs telewizor 3D – wszystkie wady i zalety; najlepsze nagłośnienie dla kina domowego; tablety – rozrywka czy też odtwarzacz multimediów; projektor dla edukacji i biznesu; ekrany z napinaczami – rozwiązanie dla wymagających klientów.

PROJEKTORY I EKRANY. Technologie audiowizualne do domu i do biura.

Jedyny w Polsce periodyk promujący i prezentujący większość, jeśli nie wszystkie dostępne na Polskim rynku projektory i ekrany do zastosowań zarówno domowych jak i biznesowych, oraz aktualne technologie i trendy. Obowiązkowa lektura i kopalnia informacji dla zainteresowanych, oraz źródło inspiracji i bodziec do zakupów dla innych.

Katalog Projektory i Ekrany dotrze do osób podejmujących decyzje i dysponujących odpowiednimi budżetami. Najbardziej kompleksowe i kompetentne czasopismo, będące najlepszym źródłem informacji o nowych produktach i rozwiązaniach motywujące oraz zachęcające do zakupów i inwestycji zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

czytaj więcej zwiń opis