e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 7/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

7/2011 (21.07.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Samolot legenda – Bombardier Learjet 60XR; dlaczego zęby nie lubią latać samolotem; zespół nagłej zmiany strefy czasowej; Bahamy – wyprawa, którą udało się zrealizować Jozefowi Molsowi; dlaczego warto zawitać do Nowego Jorku; relacja z Turku Air Show; G2000 – czym zaskakuje i czy jest łatwy w obsłudze; wycieczka do Locarno cz. II; Rudnice Memorial Airshow 2011; Mazury Air Show – skąd wzięła się obecnie jedna z większych imprez lotniczych w kraju.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis