e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 8/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

8/2011 (18.08.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Robinson 66 Turbine – trzecie pokolenie tworzy kolejną maszynę i nikt nie wątpi w to, że będzie ona hitem; czas pracy personelu w przewozie lotniczym; podróż – 24 godziny w Pekinie; jak zdobywa się uprawnienia Pilatusa PC–12; Maho Beach – najbardziej znana plaża spotterów na świecie; wakacje na Bahamach; czym jest Panic Button i jaka jest jego; relacja z Bray Air Spectacular; co w Pradze mogą znaleźć osoby zainteresowane lotnictwem; prezentacja lotniska w Modlinie; latające spodki istnieją naprawdę.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis