e-Kiosk.pl - Photoshop Praktyczny 2/2016

czytaj

Photoshop Praktyczny

2/2016 (12.08.2016)

Liczba stron: 220

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
16.00 zł 38.00 zł

Opis

Wprowadzenie do Photoshopa Elements; szybki start w Photoshopie Elements; organizowanie zdjęć; najważniejsze rzeczy które będziesz robić ze zdjęciami; zaawansowane techniki edycji; niezbędne sztuczki; rozwiązywanie typowych zdjęciowych problemów; kreatywne efekty; ze zdjęciami o krok dalej; praca z plikami raw; kreatywne projekty.

Prosty sposób na rewelacyjne efekty graficzne. Photoshop Kreatywny (wcześniej wydawany jako Practical Photoshop Polska) to dwumiesięcznik poświęcony kreatywnej pracy w Photoshopie, skierowany do twórców i pasjonatów cyfrowej fotografii i grafiki. PPP to najciekawsze techniki opisywane przez uznanych w branży specjalistów.
116 stron wypełnionych jest doskonale opracowanymi wizualnie tutorialami, które nie tylko rozwijają warsztat i kreatywność, ale w ciekawy sposób omawiają też zasady działania poszczególnych photoshopowych narzędzi. W Photoshopie Kreatywnym Czytelnicy znajdą zarówno teksty poświęcone podstawom pracy w Photoshopie CS i Elements, jak i te dotyczące bardzo rozbudowanych projektów fotograficznych i graficznych. To m.in. tworzenie fotomontaży, efektów świetlnych, imitacje tradycyjnych technik malarskich i cały zestaw szybkich ale niezwykle ciekawych wizualnie technik - wszystko omówione krok po kroku.
Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku