e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 9/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

9/2011 (21.09.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 11.90 zł

Opis

Bombardier Global – rodzina najwyższych lotów; Cirrusem przez Atlantyk cz. 1; Eurocopter przy współpracy z biurem projektowym Mercedes-Benz stworzył nietypowy śmigłowiec; co wynikło z połączenia sił Pipera i Hawker Siddeley; spotting na Zielonej Wyspie; Mazury Air Show 2011; Air Show Radom 2011; MBB Lampyridae – dlaczego samolot, który miał być niewidoczny dla radarów, ostatecznie nie został dopuszczony do seryjnej produkcji; kilka rad dla pilotów szybowców i pilotów holujących od Sławka Cichonia.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis