e-Kiosk.pl - Polskie transakcje stulecia - Cezary K. Smorszczewski, Zbigniew Grzegorzewski

Polskie transakcje stulecia - Cezary K. Smorszczewski, Zbigniew Grzegorzewski

Liczba stron: 240

Dostępne na:

Pojedyncze wydanie
49.90 zł

Opis

Zanim przeczytałem tę książkę tkwiłem w przekonaniu, że nie sposób w pełni zrozumieć przejęcia kapitałowego, jeśli samemu choć raz nie weźmie się udziału w takiej transakcji. Teraz tej pewności już nie mam, a tym, którzy chcieliby poznać i zasmakować kuchni kapitałowego przejęcia, sugerowałbym lekturę "Polskich transakcji stulecia". Jakże pasjonującą!
Mieczysław Grudziński, wykładowca finansów Warsaw Illinois Executive MBA
Nigdy nie sądziłem, że o kulisach transakcji finansowych można napisać w taki sposób. Kolejne sekwencje książki układają się jak pasjonujący filmowy scenariusz. Tylko, że to wszystko wydarzyło się naprawdę. Znakomita lektura nie tylko dla giełdowych graczy."
Tomasz Dutkiewicz, reżyser teatralny, dyrektor artystyczny Teatru Komedia w Warszawie
Wyjątkowa książka literatury faktu pokazująca kulisy negocjacji w dużym biznesie, mechanizmy polityki międzynarodowej, realizację wyrafinowanych strategii, splot interesów wielkiej finansjery i polityków i drogi osiągania sukcesu. Lektura "Polskich transakcji stulecia" jest w stanie wciągnąć czytelnika niemal jak powieść sensacyjna.
Bohdan Wyżnikiewicz, wiceprezes Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową
Książka ta nie jest reportażem śledczym z minionego okresu. Moim celem była interpretacja zdarzeń, która pozwoliłaby lepiej zrozumieć, jak przebiegają transakcje łączenia się i przejęć spółek.
Cezary Smorszczewski, współautor

czytaj więcej zwiń opis