e-Kiosk.pl - Jak budować? Kompendium wiedzy budowlanej - Marcin Dziedzic

Jak budować? Kompendium wiedzy budowlanej - Marcin Dziedzic

Liczba stron: 460

Dostępne na:

Pojedyncze wydanie
39.00 zł

Opis

Jeżeli myślisz o budowie własnego domu, który będzie budynkiem tanim w eksploatacji oraz będzie zapewniał komfort użytkowania, czyli wszystkie instalacje będą prawidłowo zaprojektowane oraz wykonane, a mieszkając w nim chcesz odczuwać pełne uczucie komfortu cieplnego oraz eksploatacyjnego przy niskich nakładach inwestycyjnych – to ta książka jest dla Ciebie.

Książka zawiera informacje, które pomogą inwestorowi na wszystkich etapach budowy, począwszy od zakupu działki aż po odbiór budynku. Dzięki publikacji łatwiej będzie można podjąć decyzję co do wyboru danego surowca budowlanego oraz materiału wykończeniowego. Informacje tu zawarte przybliżą nowe technologie stosowane w budownictwie oraz poszerzą spektrum rozpatrywanych do zastosowania rozwiązań technologicznych na poszczególnych etapach budowy. Dzięki tym informacjom inwestor oszczędzi sobie stresów i zgryzot związanych z nieuczciwymi wykonawcami robót budowlanych i zyska cenny czas przy poszukiwaniu rozwiązań, technologii oraz materiałów budowlanych. Dowiesz się też, jak ogrzać dom o powierzchni 300 m2 za jedyne 200 zł miesięcznie. Książka ta stanowi kompendium wiedzy budowlanej w budownictwie jednorodzinnym.

Rzeczą wyróżniającą ten poradnik na tle innych jest to, że został napisany oczami inwestora, a nie inżyniera budowlanego. Jeżeli budujesz dom po raz pierwszy, to dzięki tej publikacji – wbrew powszechnie panującej opinii – uda Ci się osiągnąć cel i wybudujesz wymarzony dom dla siebie, a nie dla wroga.

czytaj więcej zwiń opis