e-Kiosk.pl - Auto Świat 4x4 4/2016

czytaj

Auto Świat 4x4

4/2016 (06.07.2016)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 11.90 zł

Opis

Volvo XC40 – ekspansja Volvo na niższe segmenty; MG GS – brytyjsko-chiński rywal Dacii Duster; Peugeot 3008 – odradza się jako efektowny SUV; Mercedes E Kombi 4Matic – zapowiada uterenowioną wersję All Terrain; Jeep Wrangler, Mitsubishi Pajero, SsangYong Rexton, Toyota Land Cruiser – cztery terenówki z reduktorem; Ford Edge – SUV z amerykańskim rodowodem wreszcie u nas; Volkswagen Amarok; Mitsubishi Outlander PHEV; Ford Ranger, Mitsubishi L200 i Nissan NP300 Navara – sprawdzamy najnowsze pikapy na szosie i w terenie.

Auto Świat 4x4 to jedyny w Polsce magazyn poświęcony wyłącznie samochodom terenowym. Wydawany jest dla wszystkich, którzy wiedzą, że świat motoryzacji to nie tylko asfaltowe drogi. Magazyn kierowany jest zarówno do doświadczonych fanów off-roadu, jak również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami terenowymi. Tytuł jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój segmentu aut terenowych oraz rosnące zainteresowanie tym tematem w Polsce.

Czytelnicy znajdą w magazynie opisy rynkowych nowości, relacje z jazd testowych i porównanie popularnych modeli terenowych. Auto Świat 4x4 ma nowoczesną formułę, zawiera wysokiej jakości zdjęcia i materiały graficzne. Profesjonalizm i rzetelność czasopisma, znane już czytelnikom Auto Świata, pozwalają każdemu miłośnikowi tematyki 4x4 poszerzyć wiedzę w szybki, przystępny i ciekawy sposób.

czytaj więcej zwiń opis