e-Kiosk.pl - Misja 9 z 9. Jak skutecznie i efektywnie realizować projekty

fragment

Misja 9 z 9. Jak skutecznie i efektywnie realizować projekty

Piotr Michalak

Czas trwania: 1 godz. 42 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
29.90 zł

Opis

Jeżeli zależy Ci na sprawnej realizacji projektów, powinieneś rozumieć, jak działa jedna z najskuteczniejszych metod zarządzania projektami - metoda CCPM.

 

Metoda CCPM (Critical Chain Project Management) wynaleziona została przez Eliyahu M. Goldratta, izraelskiego fizyka, który zastosował metody nauk ścisłych do rozwiązywania problemów ekonomicznych przedsiębiorstw.

 

Stosując tę metodę w swojej pracy, możesz bardzo poprawić produktywność. Metoda CCPM pozwala realizować projekty znacznie szybciej (nawet 10-50% szybciej niż normalnie) i dużo taniej niż tradycyjne metody zarządzania projektami, takie jak CPM, PERT, Gantt.

 

Piotr Michalak, przedsiębiorca, znany trener biznesu i rozwoju osobistego już wiele lat temu zdał sobie sprawę z tego, jak ważna jest umiejętność odpowiedniego zarządzania projektami. To właśnie dzięki temu odkrył bardzo efektywną metodę CCPM i zaczął ją stosować w swoim biznesie, wyraźnie skracając czas realizowanych projektów. Piotr przygotował dla Ciebie specjalne szkolenie/kurs, pokazując na konkretnym przykładzie, jak stosować metodę CCPM w praktyce.

 

Z tego kursu dowiesz się:

  • Jak skutecznie realizować projekty?

  • Jak podnieść efektywność w pracy dzięki zastosowaniu metody CCPM?

  • Jak realizować swoją misję, wizję, powołanie w praktyce?

  • Jak podnieść swoją energię w czasie dnia dzięki pewnemu prostemu trickowi ?

 

Inwestycja w to szkolenie może ZNACZĄCO polepszyć Twoje życie. Dzięki inwestycji w ten kurs

nauczysz się szybciej, skuteczniej, efektywniej realizować projekty. To może wręcz stać się Twoją przewagą konkurencyjną, a konkurencja nie będzie miała zielonego pojęcia, w jaki sposób jesteś w stanie tak szybko realizować projekty.

 

Zamów teraz kurs "Jak skutecznie i efektywnie realizować projekty" i naucz się jednej z najskuteczniejszych metod zarządzania projektami - metody CCPM.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku