e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 10/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

10/2011 (21.10.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Na pokładzie komfort z najwyższej półki: wycieczka po systemach uprzyjemniających podróż i stanowiących jeden z ważniejszych czynników decydujących o wyborze BizJeta; silniki Wankla (z wirującym tłokiem) na chwilę obecną nie są zbyt popularne, ale z powodzeniem sprawdzają się w praktyce, również w lotnictwie; Cirrusem przez Atlantyk cz. 2 – jak zakończyła się wyprawa jednosilnikiem przez wielką wodę; weekend na Rodos – miejsce z pogodą idealną dla wind- i kitesurfingu; czy lotnictwo jest szkołą charakteru dla pilota i instruktora; czy swobodne korzystanie z telefonów komórkowych w powietrzu jest możliwe; idzie zima, czas założyć łyżwy, czyli kilka słów i faktów na temat oblodzenia, które warto sobie przypomnieć; Irlandzki Orzeł, czyli jedna z najbardziej unikatowych konstrukcji marki de Havilland Aircraft Company, która miała niekwestionowany wpływ na historię lotnictwa na świecie; CIAF 2011 – szczegółowa relacja z Czech International Air Fest; 8 Rajdowe Mistrzostwa Europy to jedna z ważniejszych międzynarodowych imprez w sporcie samolotowym – o przebiegu tegorocznej edycji opowiada jeden z uczestników.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis