e-Kiosk.pl - Auto Świat Katalog 3/2016

czytaj

Auto Świat Katalog

3/2016 (16.11.2016)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.90 zł 15.90 zł

Opis

Rząd zamierza wprowadzić duże, wręcz rewolucyjne zmiany w podatku akcyzowym od samochodów. Wszystko wskazuje na to, że zaczną one obowiązywać w 2017 roku. W planach jest m.in. zmniejszenie wysokości akcyzy na auta z silnikiem o pojemności powyżej 2 litrów z ponad 18 proc. do około 4 proc. To dobra wiadomość dla tych, którzy lubią mieć pod maską motor słusznej wielkości i mocy. Wśród ponad 300 modeli prezentowanych w naszym katalogu „Nowości 2017” mamy naprawdę duży wybór takich, które spełniają te oczekiwania.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w nim prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Auto Świat Katalog to wydania specjalne Auto Świata, poświęcone wybranemu tematowi, np. autom nowym lub pojazdom używanym. Katalogi zawierają pełną ofertę polskiego rynku w omawianym segmencie. Przy każdym opisywanym modelu podawane są parametry techniczne, osiągi i inne przydatne informacje.

czytaj więcej zwiń opis