e-Kiosk.pl - Auto Świat 4x4 5/2016

czytaj

Auto Świat 4x4

5/2016 (05.09.2016)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 11.90 zł

Opis

Liderzy rynku 4x4 – SUV-y górą, sprzedaż ciągle rośnie; Mitsubishi XM – zdradza plany japońskiej marki; Range Rover Sport – padł ofiarą downsizingu, pod maską diesel 2.0; Toyota RAV4 Hybrid, Mitsubishi Outlander PHEV – dwa pomysły na mariaż prądu z benzyną; Subaru Outback, Volkswagen Passat Alltrack – lepiej nie zapuszczać się nimi za daleko od szosy; Toyota Hilux – jeździmy najnowszą generacją legendarnego pikapa; Audi Q2 – znakomicie się prowadzi i kusi wyposażeniem; Suzuki SX4 S-Cross, Infiniti QX30, Fiat Fullback, Mercedes Vito 4x4, SsangYong Rexton, Silniki Toyoty – sprawdzamy trwałość i bezawaryjność japońskich diesli.

Auto Świat 4x4 to jedyny w Polsce magazyn poświęcony wyłącznie samochodom terenowym. Wydawany jest dla wszystkich, którzy wiedzą, że świat motoryzacji to nie tylko asfaltowe drogi. Magazyn kierowany jest zarówno do doświadczonych fanów off-roadu, jak również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami terenowymi. Tytuł jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój segmentu aut terenowych oraz rosnące zainteresowanie tym tematem w Polsce.

Czytelnicy znajdą w magazynie opisy rynkowych nowości, relacje z jazd testowych i porównanie popularnych modeli terenowych. Auto Świat 4x4 ma nowoczesną formułę, zawiera wysokiej jakości zdjęcia i materiały graficzne. Profesjonalizm i rzetelność czasopisma, znane już czytelnikom Auto Świata, pozwalają każdemu miłośnikowi tematyki 4x4 poszerzyć wiedzę w szybki, przystępny i ciekawy sposób.

czytaj więcej zwiń opis