e-Kiosk.pl - Świat Kominków 4/2016
 
Pojedyncze wydanie
8.90 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

32,00 zł

Opis

Bądź mądry, nie daj się upolować; jest w nas ogień – był w nim żywioł, ale wywioł; piec z Miśni – co to znaczy; miśnieńskie kafle we wrocławskim muzeum; okucia starych pieców; porady ekspertów; jak żyć z biokominkiemł palenisko wodne plus…; kompleksowa realizacja kominka; niezależny test podpałek do kominka; 5 pytań o... kampanię Nie Rób Dymu.

Świat Kominków to bogato ilustrowany, jedyny w Polsce kwartalnik poświęcony kominkom i piecom. Kwartalnik, traktując te urządzenia jako dobra wyższego rzędu, prezentuje bogactwo kultury udomowionego ognia - od ciekawostek historycznych, przez zagadnienia estetyczne, aktualne trendy wzornicze, potrzebne informacje techniczne, rozwiązania materiałowe. Skierowany jest do osób zainteresowanych posiadaniem kominka lub pieca, którym dostarcza informacji o nowinkach rynkowych i najnowszych propozycjach estetycznych i wzorniczych. Świat Kominków odpowiada także na pytania dotyczące prawidłowej eksploatacji kominka.
Wydawnictwo Świat Kominków to ponad 150 kolorowych stron rzetelnych informacji, fachowych porad i ciekawych pomysłów dotyczących kominków i wnętrza domu, ewenement na polskim rynku wydawniczym.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku