e-Kiosk.pl - Jedz i pracuj...nad własnym zdrowiem 2

Jedz i pracuj...nad własnym zdrowiem 2

Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło

Liczba stron: 222

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
35.90 zł

Opis

Druga część bestsellerowej książki.

Jedz i pracuj? to książka dla wszystkich, którzy cały dzień lub jego znaczącą część spędzają poza domem. Dla tych, którym brakuje czasu na gotowanie i najczęściej jadają w stołówkach, restauracjach lub barach szybkiej obsługi. Dla osób wydających sporą część budżetu na jedzenie, które im nie służy i nie zawsze smakuje. Dla wszystkich, którzy chcieliby zadbać o zdrowie i nauczyć się przygotowywania prostych oraz pełnowartościowych posiłków. Nieważne czy mieszkają sami, czy dbają o codziennie wyżywienie kilkuosobowej rodziny.

W książce znajdą się:

? proste, zdrowe, odpowiednio zbilansowane szybkie tygodniowe menu do pracy

? przepisy na poszczególne dni (śniadanie, lunch, przekąska i kolacja)

? menu jesienno-zimowe oraz menu wiosenno-letnie

? listy zakupów (lista weekendowa i krótkie listy dotyczące danego dnia z produktami świeżymi)

? menu inspirowane smakami światowych kuchni

Karolina Szaciłło jest specjalistką od zdrowego trybu życia. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu medytacji, zdrowego jedzenia oraz wyjazdowe detoksy wraz z mężem, Maciejem Szaciłło. Jest współautorką poradników dietetycznych, koncentrujących się na zdrowym, oczyszczającym organizm jedzeniu m.in. Jedz i pracuj? nad własnym zdrowiem oraz Detoksy dla zdrowia i urody (Wydawnictwo Zwierciadło).

Maciej Szaciłło jest popularnym ekspertem od zdrowego żywienia oraz ekologicznego typu życia. Wspólnie z żoną, Karoliną Szaciłło, prowadzi liczne kursy, szkolenia i warsztaty zdrowego gotowania, wyjazdowe detoksy oraz zajęcia związane z medytacją, ćwiczeniami oddechowymi i tym podobnymi. Od lat prowadzi także kącik zdrowego gotowania w Dzień Dobry TVN. Jest współautorem licznych publikacji poświęconych zdrowiu i oczyszczaniu organizmu m.in. Jedz i pracuj? nad własnym zdrowiem oraz Detoksy dla zdrowia i urody(Wydawnictwo Zwierciadło).

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku