e-Kiosk.pl - Mollie Potrafi 1/2017

czytaj

Mollie Potrafi

1/2017 (24.12.2016)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 8.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 15% w porównaniu do ceny z okładki

40,80 zł

Opis

Fascynujące barwne „zacieki” i zegar do pomalowania; marmurkowy kalendarz – nowa ozdoba biurka; sznurkowe podkładki pod drinki. Proste i eleganckie; ocieplacze na kubki w kilku wzorach; beadingowe inspiracje dla Twojej biżuteryjnej pasji; papierowa ozdoba, którą zrobisz w kilka chwil; modna bomberka na bazie kurtki, którą już masz; karnawałowe cudeńko ze sztucznymi kamieniami; osłonki na rękawice, lekkie jak chmurka i bardzo ciepłe; ciastka, ciasta, torty igłą malowane.

Mollie Makes - magazyn wydawnictwa Future - zawojował cały świat. W USA jest numerem 1, a w wielu krajach świata ma lokalne wydania licencyjne, które cieszą się ogromną popularnością. My też dołączyliśmy do tych krajów.
Niezwykły powab tego pisma zawiera się w pojęciu k r e a t y w n o ś ć. Mollie potrafi ujawnia zazdrośnie strzeżone tajemnice know-how i pomysły twórcze najbardziej kreatywnych mistrzyń robótek ręcznych z Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich. Tematyka, rodzaje materiałów oraz techniki wykonania są najróżnorodniejsze i zapewne zdobędą serca aktywnych Polek z pasją do handmade.
I jeszcze jedno - redakcja Mollie potrafi potrafi wyszperać kreacje z najróżniejszych zakątków świata. Z tej różnorodności technik, tematów i kultur bierze się siła Mollie. Magazyn jest źródłem inspiracji świeżymi, zaskakującymi pomysłami, które zachwycą szczególnie te Polki, które są otwarte na różnorodne wzorce kulturowe.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku