e-Kiosk.pl - Auto Świat 4x4 1/2017

czytaj

Auto Świat 4x4

1/2017 (12.04.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 14.90 zł

Opis

Volvo XC60 – SUV roztaczający opiekę nad kierowcą; LR Range Rover Velar – nowy członek królewskiej rodziny; Isuzu D-Max – pikap przeszedł lifting i ma nowy silnik; Dangel 4x4 – modele dostawcze przerobione we Francji; co potrafi klasa SUV – Testy w terenie, pakowanie bagażników; Toyota Hilux – szczegółowy sprawdzian japońskiego pikapa; Skoda Kodiaq Sprawdzamy, czy nowy model czeskiego producenta imponuje tylko ogromną przestrzenią; jakie efekty da „grzebanie” w podwoziu samochodu; przegląd rynku Terenówki z ramą, nie starsze niż 10 lat.

Auto Świat 4x4 to jedyny w Polsce magazyn poświęcony wyłącznie samochodom terenowym. Wydawany jest dla wszystkich, którzy wiedzą, że świat motoryzacji to nie tylko asfaltowe drogi. Magazyn kierowany jest zarówno do doświadczonych fanów off-roadu, jak również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami terenowymi. Tytuł jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój segmentu aut terenowych oraz rosnące zainteresowanie tym tematem w Polsce.

Czytelnicy znajdą w magazynie opisy rynkowych nowości, relacje z jazd testowych i porównanie popularnych modeli terenowych. Auto Świat 4x4 ma nowoczesną formułę, zawiera wysokiej jakości zdjęcia i materiały graficzne. Profesjonalizm i rzetelność czasopisma, znane już czytelnikom Auto Świata, pozwalają każdemu miłośnikowi tematyki 4x4 poszerzyć wiedzę w szybki, przystępny i ciekawy sposób.

czytaj więcej zwiń opis