e-Kiosk.pl - Dziewczyna w lodzie

fragment

Dziewczyna w lodzie

Robert Bryndza

Liczba stron: 378

Kupując otrzymujesz:

EPUB, MOBI
Pojedyncze wydanie
29.90 zł

Opis

Jej oczy szeroko otwarte. Usta rozchylone, jak gdyby miała przemówić. Ciało zamarznięte w lodzie.
A to dopiero początek.

Kiedy młody chłopak odkrywa w londyńskim parku zamarznięte ciało kobiety, detektyw Erika Foster zostaje wezwana, by poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa.

Ofiara, piękna członkini londyńskiej socjety, wiodła pozornie idealne życie. Jednak kiedy Erika zaczyna drążyć, łączy ze sobą fakty między tym, a innymi zabójstwami - ktoś pozbawił życia trzy prostytutki. Wszystkie trzy uduszono, związano im ręce w przegubach i wrzucono je do wody.

Ostatnie dochodzenie Eriki poszło fatalnie, a w jego rezultacie zginął jej mąż. Kariera pani detektyw wisi na włosku, a ona sama mierzy się nie tylko ze swoimi demonami, ale też z mordercą bardziej przerażającym niż wszystko, z czym do tej pory miała okazję się mierzyć. Czy uda jej się dotrzeć do seryjnego mordercy zanim ten uderzy ponownie?

Jakie sekrety kryje dziewczyna w lodzie?

Detektyw Erika Foster dorwie psychopatycznego mordercę. Nieważne, jak to się dla niej skończy."Erika Foster to wspaniała bohaterka. Inteligentna, wytrwała, zdecydowana i pełna pasji? Pełna napięcia, sugestywna i fascynująca lektura". Angela Marsons

"Wciągająca lektura - kiedy już zaczniesz, trudno ją odłożyć". - Rachel Abbott

"Intrygująca sieć kłamstw, tajemnic i suspensu". - Mel Sherratt

czytaj więcej zwiń opis

Mogą Cię zainteresować

Jesteśmy na facebooku