e-Kiosk.pl - Sieci 48/2016

czytaj

Sieci

48/2016 (28.11.2016)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 45% w porównaniu do ceny z okładki

169,00 zł

Opis

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce

Dlaczego sprawdzenie pirotechniczne Tu-154M przed lotem głowy państwa nie jest łatwym zadaniem; rozmowa Z Andrzejem Melakiem; pięć spraw, które rząd Beaty Szydło powinien załatwić pilnie, i pięć celów ważnych strategicznie; wojna z elitami III RP na wszystkich frontach i próby tworzenia trwałego sojuszu z warstwami słabszymi społecznie; Fundusze Europejskie – dowiedz się więcej; Wałęsy ucieczka przed przeszłością; zioła są skutecznym lekiem, pod warunkiem że stosujemy je wytrwale i systematycznie; Dariusz Malejonek przygotowuje nowy projekt muzyczny; Angela Merkel w przyszłym roku po raz czwarty będzie się ubiegać o urząd kanclerza Niemiec; jak Donald Trump zagrał na nosie obu establishmentom; w podrzeszowskiej Jasionce 17 i 18 listopada odbywał się Kongres 590.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.
„Sieci” to teksty uznanych i doświadczonych dziennikarzy, komentarze osobistości ze świata polityki, ekonomii i biznesu, opinie najlepszych polskich felietonistów, rzetelne teksty historyczne, recenzje kulturalne oraz wywiady ze znakomitymi rozmówcami.
Na łamach tygodnika publikują doświadczeni dziennikarze, znani wcześniej z innych mediów, np. z tygodnika „Uważam Rze. Inaczej pisane”. „Sieci” to m.in. wywiady Michała i Jacka Karnowskich, słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, dziennikarstwo śledcze Jerzego Jachowicza i teksty znanych publicystów, takich jak: Piotr Zaremba, Marek Pyza, Grzegorz Górny, Dorota Łosiewicz, Piotr Skwieciński, Marzena Nykiel.
Wśród autorów tygodnika są najlepsi, wyróżnieni nagrodą Złotej Ryby dziennikarze – Wiktor Świetlik, Krzysztof Feusette, Robert Mazurek i Łukasz Warzecha. Na łamach stałe rubryki prowadzą Leszek Długosz, Jan Pietrzak, Katarzyna Łaniewska, Maciej Pawlicki, Witold Gadowski, Andrzej Zybertowicz, Michał i Paweł Korsun, Kamila Łapicka, Ryszard Makowski, Krystyna Grzybowska i Wojciech Lada.
Tygodnik „Sieci” zasłużył na miano największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – także pod względem wysokości sprzedaży. Profil tygodnika na Facebooku w ciągu roku zdobył już ponad 70 tys. „polubień”.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku