e-Kiosk.pl - Newsweek 49/2016

czytaj

Newsweek

49/2016 (27.11.2016)

Liczba stron: 180

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej; Ryszarda Czarneckiego, jego synów i nową żonę pokochała „dobra zmiana”; o co się kłócą w PO; prawdziwa IV RP - PiS walczy, by to jego ludzie stali się w nowym systemie oligarchami; PiS atakuje fundacje; o tym co pomaga na „dobrą zmianę”, mówi mecenas Jacek Dubois; odnowiona warszawska Hala Koszyki przyciąga tłumy i budzi wielkie emocje; Austria wybiera prezydenta; Donald Trump obudził demony, na które Ameryka zdawała się odporna; za kilka lat Piotr Krupa może być szefem największej firmy windykacyjnej w Europie; naukowcy chcą stworzyć zwierzęta, z których uzyskamy narządy do przeszczepu; nauka mowy to skomplikowany proces – jego pierwsze oznaki pojawiają się nawet przed urodzeniem dziecka; „Wikingowie” - serial, który ma więcej wspólnego z Szekspirem niż z telewizyjnymi operami mydlanymi; film „Snowden” już w kinach.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku