e-Kiosk.pl - Newsweek 50/2016

czytaj

Newsweek

50/2016 (04.12.2016)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Joachim Brudziński – to on jest w PiS numerem 2; kronikarze zmian – notują za każdym razem, gdy politycy PiS łamią prawo lub nadużywają władzy. Mają nadzieję, że ktoś kiedyś rozliczy „podłą zmianę”; prof. Bogdan de Barbaro – znany psychiatra o ukrytych lękach Polaków; Aleksandra Jakubowska – dawna lwica lewicy pokazuje swą prawdziwą twarz; uwięzione dzieci – Romka nie puści córki do szkoły, bo mogą ją porwać. I porywają. Tak wygląda świat romskich dziewczynek; bunt nad rzeką Han – wygląda na to, że ogromne manifestacje zmuszą koreańską prezydent do dymisji; drogie OC – polisy tak zdrożały, że opozycja domaga się interwencji rządu, a rząd węszy zmowę ubezpieczycieli.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku