e-Kiosk.pl - Newsweek 51/2016

czytaj

Newsweek

51/2016 (11.12.2016)

Liczba stron: 118

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Donald Tusk: PiS igra z ogniem; jak się rozpada partia Kukiza; co PiS szykuje polskim uczniom; o wsi, która lubi sołtysa geja; Wadim Tyszkiewicz: w Polsce nastał czas polowań na osoby niepoprawne politycznie; idą z Berlina do Aleppo, by zwrócić uwagę świata na zagładę miasta; o swoim autystycznym synu opowiada Nikodem Sadłowski, autor książki „Słowo na A”; czystki Putina: w Moskwie lecą głowy generałów i ministrów; skąd przychodzi żubr: uczeni właśnie rozwiązali jedną z największych zoologicznych zagadek; Zbyszek Cybulski: Właśnie ukazała się świetna biografia aktora pióra Doroty Karaś.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku