e-Kiosk.pl - Forum 26/2016

czytaj

Forum

26/2016 (20.12.2016)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Czy religie są w odwrocie; Franciszkanie w stolicy mafii; tajemnice Benedykta XVI; czy Bóg urodził się w Arabii; cała prawda o wieży Babel; 500 lat Marcina Lutra; Hygge – sposób na życie; Elon Musk podbija kosmos; spotkanie z Obcymi; nadchodzi supermózg; samochody przyszłości; o życiu i sztuce mówią: Murakami, Pamuk, Melua, Sting.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku