e-Kiosk.pl - Newsweek 52/2016

czytaj

Newsweek

52/2016 (18.12.2016)

Liczba stron: 172

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Andrzej Stasiuk i Eustachy Rylski rozmawiają o Polsce i o pisaniu; skąd się wzięła choinka; krótka historia o kapelanie szpitalnym ojcu Krzysztofie Mądelu; chora na nowotwór 33-letnia Aneta Żukowska, antropolożka kultury, mówi, czego sobie nie życzy umierający; Frederick Forsyth o tym, co robi pisarz, kiedy przestaje pisać; Karolina Gruszka opowiada o graniu Marii Skłodowskiej-Curie, o teatralnej wolności i o tym, dlaczego nie lubi Larsa von Triera; Marcin Król - jak żyć, gdy wszystko wokół się wali; dr Ahmed Elsaftawy, palestyński chirurg ręki z Wrocławia, który by móc operować, sprzedawał kebaby i pamiątki z Egiptu.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku