e-Kiosk.pl - Auto Świat 1/2017

czytaj

Auto Świat

1/2017 (01.01.2017)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
3.69zł zaloguj się

Opis

Mercedes klasy E coupé – kolejna generacja na rynku już wiosną; Jeep Grand Cherokee Trailhawk – SUV dzielny w terenie i komfortowy na drodze; Citroën C3 kontra Hyundai i20 – nowe maluchy w akcji; kalendarz motoryzacyjny 2017; kompaktowe SUV-y z dieslami i napędem 4x4; Audi Q2 – SUV w wymiarze mini w wersji 1.4 TFSI; Ford Fiesta ST200 – supersportowy maluch; Kia Optima – kombi w designerskim wariancie GT Line z dieslem 1.7 CRDi; jak jeździć po rondzie; jak się ma rzeczywiste zużycie paliwa do tego, co producenci podają w folderach.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku