e-Kiosk.pl - Sieci 52/2016-1/2017

czytaj

Sieci

52/2016-1/2017 (27.12.2016)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 45% w porównaniu do ceny z okładki

169,00 zł

Opis

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim, którego czytelnicy i kapituła tygodnika „wSieci” uznali za Człowieka Wolności roku 2016; od miesięcy zapowiadali polski Majdan, dokładnie obliczyli, kiedy uruchomić bunt – jak opozycja próbowała zdestabilizować państwo; czas Morawieckiego i Ziobry; berliński zamach to konsekwencja chybionej polityki imigracyjnej RFN z ostatniej dekady; z minister edukacji narodowej Anną Zalewską rozmawia Piotr Zaremba; choć z danych statystycznych wynika, że rozpiętość dochodów w Polsce maleje, to różnica w jakości życia bogatych i biednych jest ogromna.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.
„Sieci” to teksty uznanych i doświadczonych dziennikarzy, komentarze osobistości ze świata polityki, ekonomii i biznesu, opinie najlepszych polskich felietonistów, rzetelne teksty historyczne, recenzje kulturalne oraz wywiady ze znakomitymi rozmówcami.
Na łamach tygodnika publikują doświadczeni dziennikarze, znani wcześniej z innych mediów, np. z tygodnika „Uważam Rze. Inaczej pisane”. „Sieci” to m.in. wywiady Michała i Jacka Karnowskich, słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, dziennikarstwo śledcze Jerzego Jachowicza i teksty znanych publicystów, takich jak: Piotr Zaremba, Marek Pyza, Grzegorz Górny, Dorota Łosiewicz, Piotr Skwieciński, Marzena Nykiel.
Wśród autorów tygodnika są najlepsi, wyróżnieni nagrodą Złotej Ryby dziennikarze – Wiktor Świetlik, Krzysztof Feusette, Robert Mazurek i Łukasz Warzecha. Na łamach stałe rubryki prowadzą Leszek Długosz, Jan Pietrzak, Katarzyna Łaniewska, Maciej Pawlicki, Witold Gadowski, Andrzej Zybertowicz, Michał i Paweł Korsun, Kamila Łapicka, Ryszard Makowski, Krystyna Grzybowska i Wojciech Lada.
Tygodnik „Sieci” zasłużył na miano największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – także pod względem wysokości sprzedaży. Profil tygodnika na Facebooku w ciągu roku zdobył już ponad 70 tys. „polubień”.

czytaj więcej zwiń opis