e-Kiosk.pl - Newsweek 2/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Aktorzy Nowego Teatru tłumaczą, dlaczego biorą udział w protestach przeciw rządom PiS; co się działo w Sejmie 16 grudnia; Macierewicz czyści armię z tych, którzy choćby otarli się o PRL; mowa PiS z PRL; dlaczego Trybunał Konstytucyjny stał się instytucją fasadową; Kazimierz Ujazdowski uczynił wyłom w monolicie PiS, krytykując macierzystą partię za dewastowanie Trybunału i eskalowanie konfliktów; mikropaństwo w Polsce; Ivanka Trump, ukochana córka prezydenta elekta, przejmie na razie obowiązki pierwszej damy USA; prezydent Rosji już zaczął odzyskiwać pozycję międzynarodową, a w tym roku zacznie się prawdziwa gra o wszystko; bracia Rączyńscy, właściciele Apartu, to dziś najwięksi jubilerzy między Bugiem a Odrą; wartość usług świadczonych przez uczące się maszyny to już ponad 100 mld dolarów; gadżety - wirtualni asystenci; co sprawia, że jemy, choć nie jesteśmy już głodni; Grzegorz Rosiński i Bogusław Polch - przyjaźnią się i rywalizują ze sobą od 60 lat.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis