e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 11/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

11/2011 (24.11.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Listopadowy numer 68 Pilot Club Magazine już w sprzedaży a w nim: Multi Crew Co-operation Course – współpraca w załodze wieloosobowej Przejrzenie oferty szkoleniowej, nawet niezwykle precyzyjne, może okazać się niewystarczające do podjęcia ostatecznej decyzji. Warto poznać opinię tych, którzy dane kursy ukończyli. Dlatego właśnie prezentujemy relację jednego z uczestników szkolenia MCC. Jak przebiega taki kurs, co was może zaskoczyć? Wszystkie te informacje znajdziecie w materiale Łukasza Gancarza. Alpejskie szczyty drżą od huku dopalaczy. Axalp 2011 Warto choć raz na własne oczy zobaczyć ćwiczenia Szwajcarskich Sił Powietrznych w Axalp-Ebenfluh. Niemal każdy, kto miał wystarczająco dużo szczęścia i siły, by dostać się na jeden z wyznaczonych dla widowni punktów potwierdza, że jest to niesamowite przeżycie a każde kolejne pokazy wcale nie są mniej ekscytujące. Gulfstream G650.Super jakoś za super cenę? Wprowadzenie na rynek tego modelu Bizjeta ma stanowić potwierdzenie ugruntowanej wysokiej pozycji marki Gulfstream na rynku. Czy Gulfstream G650 rzeczywiście jest taki wyjątkowy? Co ma do zaoferowania pod względem parametrów? I oczywiście czy lata się nim wygodniej niż innymi samolotami tego typu? O tym w Salonie Pilota. Pomiędzy plantacjami herbaty a plażą. Gdzie? W Malezji! Do rozgrzania się wcale nie musi służyć herbata z cytryną czy grzaniec. Wystarczy pomyśleć o lotniczej wycieczce do Malezji. Piękna pogoda, zapierające dech w piersiach widoki i ciekawe lotniska otwarte na turystów. Na pewno jest to ciekawa urlopowa alternatywa. Pokładowy radar pogodowy w praktyce. Temat radaru pogodowego wciąż pozostaje aktualny tym bardziej, że coraz więcej maszyn jest wyposażonych w urządzenia tego typu. Tylko co z tego, jeżeli nie potrafimy prawidłowo odczytać jego wskazań? Pamiętajcie, nie taki diabeł straszny jak go malują, wystarczy uzupełnić wiedzę w tym zakresie. Wtedy radar pogodowy okaże się bardzo przydatnym narzędziem. Ach to oblodzenie… Wszyscy wiedzą, ale czy wszyscy pamiętają? Lepiej chuchać na zimne, więc przypominamy kilka szkolnych faktów na temat tego, co może nam zalodzić i jak przed oblodzeniem możemy się bronić. Luchtmachtdagen 2011 Wymówienie nazwy tych pokazów może grozić poplątaniem języka, tymczasem to nic innego jak Dni Otwarte Holenderskich Sił Powietrznych, w tym roku zorganizowane w mieście Leuuwarden. Dużo występów grupowych, jeszcze więcej solowych i… niekoniecznie pokazowa pogoda. Ale było ciekawie. Europejskie Mistrzostwa w Akrobacji Samolotowej Tegoroczna edycja Mistrzostw pozostawiła po sobie radość z powodu świetnych wyników reprezentacji naszego kraju ale i lekki niedosyt. 3. Miejsce w kwalifikacji drużynowej było na wyciągnięcie ręki, przegraliśmy z reprezentantami Ukrainy o włos i to bardzo cienki.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis