e-Kiosk.pl - Newsweek 3/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Po wpadkach Petru i Kijowskiego opozycja znalazła się na rozdrożu; Preisner o rządach PiS; TVP kłamie - Kaczyńskiego przemysł pogardy; strach przed uchodźcami zawładnął mieszkańcami miasta; o ostatnim filmie Andrzeja Wajdy opowiada Bogusław Linda; premier Izraela idzie na ideologiczną wojnę z liberalnymi elitami; Nadija Sawczenko jeszcze pół roku temu była bohaterką Ukrainy - dziś jest oskarżana o zdradę; Mozambik - po 40 latach Portugalczycy wracają do dawnej kolonii; jeśli Donald Trump spełni wszystkie swoje obietnice, to z historycznych osiągnięć Obamy nie zostanie wiele; Rosja wie, jak potężną bronią są media społecznościowe, dlatego u siebie robi wszystko, by mieć je pod kontrolą; za pół miliarda, w wielkim pośpiechu, minister kultury kupił kolekcję sztuki książąt Czartoryskich; gadżety na narty; to już pewne - przewalutowania kredytów frankowych na złote po pierwotnym kursie nie będzie; sztuczna krew powstała właśnie w laboratorium polskich naukowców; świnie bywają optymistkami i pesymistkami, mają swoje humory, potrafią się bawić i nie przestają zadziwiać naukowców; Yann Martel o swojej najnowszej powieści i o tym, dlaczego po czterdziestce nie wolno być biednym.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku