e-Kiosk.pl - Duży Format - Magazyn Reporterów 1/2017

czytaj

Duży Format - Magazyn Reporterów

1/2017 (10.01.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.59 zł 13.99 zł

Opis

Jak pracują młodzi lekarze; himalaista – lodowy wojownik; dyrektor więzienia, który chciał być więźniem; Arka Jacoba; lekcje pisowskie w szkole; polska rodzina w Anglii; o polskich dzieciach w Norwegii; rozmowa z sędzią – wszystko dla Jarka; fotoreportaż – co twoje dziecko zje w tym tygodniu; bez ślubu w Japonii; nasi młodzi 2016; bezdomny ochroniarz na służbie; zły dotyk w kościele; naukowiec z Bangkoku zamroził swoją córkę.

Wydanie specjalne „Dużego Formatu” to 19 reportaży i rozmów reporterskich, które były najchętniej czytane i wciąż są aktualne. Nasi reporterzy spędzili z nimi wiele godzin, a napisanie opowieści o nich zajęło kolejne dni, tygodnie, a nawet miesiące. To historie, które Was wzruszą, przerażą albo wkurzą, a może skłonią do działania w prawdziwym świecie.
„Oderwijcie się od internetowych newsów, memów i fejków. Proponujemy Wam spotkania z prawdziwymi bohaterami. Nasi reporterzy spędzili z nimi wiele godzin, a napisanie opowieści o nich zajęło kolejne dni, tygodnie, a nawet miesiące.
Spośród tekstów publikowanych w ubiegłym roku w „Dużym Formacie” wybraliśmy 19 reportaży i rozmów reporterskich, które były najchętniej czytane i wciąż są aktualne. Może Was wzruszą, przerażą albo wkurzą, a może skłonią do działania w prawdziwym świecie.”
MARIUSZ BURCHART REDAKTOR NACZELNY „DUŻEGO FORMATU”

czytaj więcej zwiń opis