e-Kiosk.pl - Duży Format - Magazyn Reporterów 2/2017

czytaj

Duży Format - Magazyn Reporterów

2/2017 (28.04.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.59 zł 13.99 zł

Opis

Jak zmieniają się zachowania seksualne Polaków? Po wyjeździe do Londynu częściej eksperymentujemy, chodzimy do łóżka z nieznajomymi oraz budujemy związki intymne z kilkoma osobami naraz. W wielkim mieście nad Wisłą wolnej miłości jedni szukają na parkiecie discopolowym, inni na Tinderze. Na polskiej wsi kusi randkowy portal Ashley Madison. 50 tysięcy Polaków zostało aktorami porno i z domu przez kamerkę internetową transmitują w świat, jak się kochają. Tymczasem single na wakacjach all inclusive marzą o romantycznej miłości. Ale są też inne dane: mężczyznom spada ilość testosteronu, mają niższe poczucie męskości i mniejszą ochotę na seks.
Wybraliśmy dla Was 22 opowieści o lekkim zabarwieniu erotycznym, i nie tylko.

Wydanie specjalne „Dużego Formatu” to 19 reportaży i rozmów reporterskich, które były najchętniej czytane i wciąż są aktualne. Nasi reporterzy spędzili z nimi wiele godzin, a napisanie opowieści o nich zajęło kolejne dni, tygodnie, a nawet miesiące. To historie, które Was wzruszą, przerażą albo wkurzą, a może skłonią do działania w prawdziwym świecie.
„Oderwijcie się od internetowych newsów, memów i fejków. Proponujemy Wam spotkania z prawdziwymi bohaterami. Nasi reporterzy spędzili z nimi wiele godzin, a napisanie opowieści o nich zajęło kolejne dni, tygodnie, a nawet miesiące.
Spośród tekstów publikowanych w ubiegłym roku w „Dużym Formacie” wybraliśmy 19 reportaży i rozmów reporterskich, które były najchętniej czytane i wciąż są aktualne. Może Was wzruszą, przerażą albo wkurzą, a może skłonią do działania w prawdziwym świecie.”
MARIUSZ BURCHART REDAKTOR NACZELNY „DUŻEGO FORMATU”

czytaj więcej zwiń opis