e-Kiosk.pl - Gitarzysta 2/2017

czytaj

Gitarzysta

2/2017 (09.02.2017)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł 16.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 54% w porównaniu do ceny z okładki

88,80 zł

Opis

Paul Gilbert. Kiedy wybieram muzyków, staram się znajdować ludzi, którzy osiągną odpowiednie brzmienie i feeling, przy jak najmniejszej liczbie prób…; Billy Gibbons. Hendrix poza sceną był zaskakująco nieśmiały. Można by powiedzieć, że zachowywał się jak emeryt – dopóki nie wziął do ręki gitary…; Eric Johnson. Gitara akustyczna wybacza znacznie mniej – to instrument solowy, którego zadaniem jest synergiczne łączenie basu, rytmu i melodii…; Marek Pająk. Najważniejszy jest pomysł i właściwy riff. To jest podstawa od której zaczynam. Dopiero później pojawia się w głowie koncepcja brzmienia…; przegląd sprzętu dla gitarzysty; dodatek: Basista.

Gitarzysta zawiera opisy nowości oraz wnikliwe testy najnowszego sprzętu leżącego w kręgu zainteresowania każdego gitarzysty: instrumentów, procesorów efektów, wzmacniaczy itp. Magazyn ma też obszerną część o charakterze dydaktycznym, w skład której wchodzą dokładne transkrypcje najbardziej znanych utworów z repertuaru najpopularniejszych wykonawców, analiza stylu gry gitarzystów światowego formatu, cykliczne warsztaty tematyczne, wywiady z czołowymi muzykami i zespołami. Wszystkie te zalety sprawiają, że Magazyn Gitarzysta osiągnął niezwykłą popularność wśród społeczności polskich gitarzystów - zarówno zawodowych muzyków jak i amatorów.
Od października 2010 roku wewnątrz Magazynu Gitarzysta ukazuje się, w formie dodatku, Magazyn Basista - pierwszy w Polsce periodyk skierowany do miłośników gitary basowej.


Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku