e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 2/2017

czytaj

Czas na Wnętrze

2/2017 (01.02.2017)

Liczba stron: 168

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.00 zł 9.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

95,20 zł

Opis

Design ze świata. Muzeum Designu w Londynie; Kultowe rzeczy. Nożyczki Fiskars; Stylowe zestawienia. Kolory 2017 roku; Temat numeru. Jasna strona salonu – oświetlenie; Pod niebem baroku. Przestronny apartament w Paryżu po udanej metamorfozie; Tony natury. Piękny dom ze wspaniałym widokiem na pola i lasy; To jest modne. Pościel we wzory i pastelowa gładka; Biżuteria artystyczna. Autorstwa Bogumił i Julia Bytomscy.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis