e-Kiosk.pl - Dziecko 1/2012

czytaj

Dziecko

1/2012 (06.12.2011)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.02 zł
10,80 zł

Opis

Dlaczego nie warto siedzieć w domu, tylko wybrać się z dzieckiem na spacer w zimowe popołudnie; pomysłowe gadżety na chłodne dni; sycący posiłek po spacerze; zasady dobrej opieki na dzieckiem; pierwsze chwile z bliźniakami; błędy w diecie małych dzieci; co zainteresuje roczne dziecko; hobby, które łączy pokolenia; jak przekazać dziecku tę nowinę; różne dyscypliny sportowe na różne problemy; domowe sposoby leczenia infekcji.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis