e-Kiosk.pl - Newsweek 5/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Mariusz Błaszczak - pierwszy funkcjonariusz prezesa; sędzia prowadząca proces w sprawie afery Amber Gold gościła u gangstera - czy zostanie odsunięta od sprawy; największym sukcesem szefa polskiej dyplomacji jest stworzenie nowego państwa San Escobar, a największą porażką – demontaż MSZ; Robert Konieczny nad swoim domem myślał trzy dni, budował go 4,5 roku i zdobył za niego nagrodę dla najładniejszego domu świata w 2016 r.; Donald Trump wypowiedział wojnę służbom specjalnym; co w WOŚP robią, gdy nie grają; gadżety na smog; jak będzie wyglądała amerykańska i światowa gospodarka w czasach prezydentury Donalda Trumpa; włączając i wyłączając pojedyncze komórki mózgu, można precyzyjnie sterować zachowaniem zwierząt; naukowcy udowodnili, że dzięki książkom stajemy się lepszymi ludźmi; John Porter i Nergal nagrali razem płytę, a świat właśnie zaczyna się nią zachwycać.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku