e-Kiosk.pl - Forum 3/2017

czytaj

Forum

3/2017 (02.02.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Wpatrzeni w Waszyngton – wypięci na Brukselę; sąd nad Brexitem – kobieta, która zatrzymała Brytanię; Martin Schulz rzuca wyzwanie Angeli Merkel; gorzka prawda o cukrze – niebezpieczny narkotyk, gorszy nawet od tłuszczu; Viktor Orbán urządzi Węgry i swoją rodzinę; Strefa Gazy – największe więzienie świata; od Pol Pota do Jezusa – nawróceni Czerwoni Khmerzy; odlot prezydenta – Ameryka nie dla obcych?

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku