e-Kiosk.pl - Srebrne zwierciadło. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

fragment

Srebrne zwierciadło. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Arthur Conan Doyle

Liczba stron: 21

Kupując otrzymujesz:

PDF
Pojedyncze wydanie
2.20 zł 10.00 zł

Opis

 

 

 

Wydanie z ilustracjami i prezentami! Przeczytaj!

Dwujęzyczne (polsko-angielskie) wydanie pełnej tajemnic noweli napisanej przez klasyka kryminału i powieści detektywistycznej - Arthura Conan Doyle?a. Publikację wzbogacono o oryginalne ilustracje, które pojawiły się w pierwszym polskim wydruku w Tygodniku Ilustrowanym z 1909 r.

"Nie spotkają w niej czytelnicy, i to jest jej rys oryginalny, zbanalizowanego już Sherloka Holmesa, jakkolwiek treścią noweli jest fantastyczna tajemnica, bez rozwiązania. Tajemnica, czytelnikom polskim nie obca, przypominająca bowiem "zwierciadlaną zagadkę" Deotymy. A obraz główny noweli, to jakby scena z "Maryi Stuart" Słowackiego. Takie węzły analogii łączą ostatnią nowelę Conan Doyle?a z literaturą polską." (Tygodnik Ilustrowany 1909)

Ta edycja zawiera gratisy. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób, w jaki można pobrać niespodzianki - darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie atrakcyjnych cenach. Znajdą się wśród nich książki dla dorosłych i dla dzieci. Sprawdź ofertę i wybierz te książki, które najbardziej Ci odpowiadają. Czytanie dzieł w oryginale to skuteczna i bardzo przyjemna metoda nauki języka obcego. Polskie tłumaczenie zapewnia natomiast całkowite zrozumienie treści także przez osoby, których znajomość języka obcego nie jest zaawansowana. Dzieło można czytać w dowolnej wersji językowej.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku