e-Kiosk.pl - Newsweek 6/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Wielu polityków PiS, ale także PO, uważa, że Grzegorz Schetyna jest dla prezesa Kaczyńskiego wymarzonym szefem opozycji; najnowszy pomysł PiS to ustawa wymierzona w zagraniczne koncerny; kogo boi się Kaczyński; polskie uczelnie poddawane są presji ideologiczno-politycznej; o życiu skazanych matek i ich dzieci opowiada więźniarka Paulina Heinrich; groźnie nad Bosforem – władza z wyrachowaniem prowadzi eliminację dotychczasowej elity intelektualnej z życia publicznego; jak Jacek Kurski zdemolował TVP; plotka – ma działanie wręcz terapeutyczne, scala grupę i łagodzi stres.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku