e-Kiosk.pl - Forbes 3/2017

czytaj

Forbes

3/2017 (22.02.2017)

Liczba stron: 208

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
11.07zł zaloguj się

Opis

Bohaterowie tegorocznego rankingu 100 Najbogatszych Polaków zgromadzili niemal 134 mld złotych - majątek setki najbogatszych wzrósł w ciągu ostatniego roku o ponad 25 proc., a liczba miliarderów powiększyła się z 25 do 32; z ostatnich wypowiedzi przedstawicieli obozu rządzącego wynika, że Polska właśnie żegna się z klasyczną gospodarką wolnorynkową; trwa wyścig o pozycję na rynku internetowych agencji turystycznych; Wiedźmin za 6 mld; Allegro nie jest już serwisem aukcyjnym, lecz platformą, która łączy zawodowych sprzedawców z klientami; najbogatsi bliźniacy w Polsce jadą po nowe zyski; rok temu samochody Lancii zniknęły z salonów w całej Europie - dostępny jest tylko jeden mały model – Ypsilon; 10 miejsc, które musisz odwiedzić w 2017 roku; globalni designerzy z Krakowa; nowa mapa świata sztuki; do czego w przedsiębiorstwach przydają się partacze; nauka, nowe technologie i muzyka klasyczna.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis