e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 3/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

3/2017 (24.02.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

BOOT 2017 w Dusseldorfie; karaibska przygoda z „Green Dragonem”; czy powstanie Warszawsko-Zegrzyńska Pętla Wodna; prześcignąć wiatr – nawis dodatni czy ujemny; nowe konstrukcje jachtowe; targi WIATR I WODA 2017; hity rynkowe moto; kabestany to niezbędny element jachtowego wyposażenia, jedyne rozsądne rozwiązanie na dobieranie obciążonych lin; Muzeum Wisły – śródlądowe z morską nutą; prawo drogi na śródlądziu; Władysławowo – co nowego nad Bałtykiem?; malownicze przesmyki, przystanie w uroczych zatoczkach – oto co zapadło autorom w pamięć po rejsie wzdłuż północnego wybrzeża Zatoki Fińskiej; Vendee Globe 2016/17; rekord trimaranu „IDEC Sport” – najszybsi dookoła świata.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis