e-Kiosk.pl - Newsweek 7/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Kora: PiS niszczy moje szczęście na finiszu życia; Zbigniewa Ziobry państwo w państwie; dlaczego tylu Polaków popełnia samobójstwa; Anne Applebaum: to koniec Pax Americana; prof. Krystian Jażdżewski chce przebadać wszystkich Polaków i sprawdzić, kto jest zagrożony rakiem – takich badań jeszcze nikt na świecie nie robił; system rządów w Polsce zmierza w kierunku miękkiego totalitaryzmu – mówi Andrzej Zoll, były prezes Trybunału Konstytucyjnego; Lech Raczak wystawia Szekspira w Teatrze im. Modrzejewskiej w Legnicy, która jeszcze niedawno chciała być miastem wielu kultur, a dziś brunatnieje; służby ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela nie radzą sobie z ptasią grypą.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku