e-Kiosk.pl - Audio 3/2017

czytaj

Audio

3/2017 (06.03.2017)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.50 zł 12.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 37% w porównaniu do ceny z okładki

86,70 zł

Opis

Granica między słuchawkami przenośnymi a domowymi nie jest ostra – wiele modeli ma cechy pośrednie, postarano się, aby były uniwersalne i mogły sprostać różnym wymaganiom – ten test poświęciliśmy słuchawkom nie tyle ściśle domowym, ile o domowych skłonnościach; wzmacniacze sieciowo-strefowe, pozwalające wykorzystać standardowe kolumny, są kolejnym typem urządzeń nowej generacji – na rynku jest już ich wiele, bez trudu zebraliśmy pięć modeli w ścisłym zakresie cenowym; niemal każda firma głośnikowa ma silnie zaznaczoną osobowość – niektórzy producenci wręcz kipią wynalazczością i mogliby się podzielić swoimi patentami z innymi, którym zabrakło pomysłów; już sama cena jasno wskazuje, że PDP3000HV należy do elity współczesnych odtwarzaczy płyt (muzycznych) – nie ma wątpliwości, że firma T+A potrafi zaprojektować odtwarzacz, nieustępujący pola żadnemu innemu.

„Audio” to najważniejszy polski miesięcznik dedykowany audiofilom i melomanom. Na jego łamach znajdziesz: testy urządzeń Hi-Fi (zawierające zarówno próby odsłuchowe, jak i pomiary), prezentacje firm, aktualności, recenzje płyt, dział poświęcony sprzętowi audio w samochodzie, przegląd rynku z podstawowymi informacjami o ponad 6 tys. urządzeń Hi-Fi dostępnych w Polsce, listę adresów dystrybutorów oraz wiele stron ogłoszeń audiofilów i firm.

„Audio” jest polskim członkiem EISA - Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych - które corocznie przyznaje najbardziej prestiżowe nagrody dla najlepszych produktów audio i kina domowego.


Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis