e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 3/2017

czytaj

Digital Camera Polska

3/2017 (06.03.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.50 zł 19.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 44% w porównaniu do ceny z okładki

127,50 zł

Opis

Przegląd wydarzeń i nowości sprzętowych z ostatniego miesiąca; nowości wydawnicze – książki i albumy fotograficzne; World Press Photo 2017; fotografia sportów rowerowych w wykonaniu młodego fotografa; Gordon Parks – dwie Ameryki na zdjęciach wybitnego dokumentalisty; odkryj potencjał swojego aparatu i rób jeszcze lepsze zdjęcia; jak uzyskać na wydrukach wiernie odwzorowane kolory; analiza zdjęć; miejski pejzaż – pojedynek na zdjęcia naszych Czytelników; duet DR5000 specjalizujący się w fotografii ślubnej; George Stoyle opowiada o fotografii w morskich głębinach; Dawid Markoff zabiera nas za kulisy sesji z wykorzystaniem luster; historia Bruce’a Davidsona, słynnego fotografa Magnum; praktyczny przewodnik po Photoshopie i Lightroomie; o fotografii i nie tylko pisze Jacek Gąsiorowski; strefa sprzętu: Samsung Photo Academy; Canon EOS M5; aparaty natychmiastowe; test ośmiu budżetowych lustrzanek i bezlusterkowców dla fotoamatora.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku