e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 3/2017

czytaj

Czas na Wnętrze

3/2017 (07.03.2017)

Liczba stron: 176

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.00 zł 9.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

56,10 zł

Opis

Modne kolory, wzory i style; Targi Maison Objecte w Paryżu; mistrzowie designu – Zaha Hadid; filmowe wnętrza urządzone przez kobiety dla kobiet; zapraszamy do stołu – pomysły na jadalnię; motywy ptaków; przestronny apartament w starej wrocławskiej stylowej kamienicy zmienionej przez nowego właściciela; całkowita metamorfoza domu w Lyonie; w nadbałtyckim Naantali fińskie małżeństwo urządziło niezwykle kolorowy dom; meble kuchenne z ciemnymi metalowymi frontami; modne dekoracje okien; czas na zakupy; nowości rynkowe, targi oraz wydarzenia.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku