e-Kiosk.pl - Estrada i Studio 3/2017

czytaj

Estrada i Studio

3/2017 (07.03.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 16.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

101,00 zł

Opis

Mniej znaczy więcej. Sesje DAW potrafią przyjąć postać ogromnych, trudnych do okiełznania potworów. W tym artykule skoncentrujemy się na odzyskiwaniu kontroli nad nimi, udowadniając, że najlepsze rezultaty często osiąga się poprzez uproszczenie pewnych elementów; Słuchawki i kwestia miksu. Wszyscy wiemy, że nie powinno się miksować w słuchawkach, a jednak większość z nas to robi. Czy naprawdę jest to wręcz grzech śmiertelny? A może niektórzy trochę przesadzają; Mały Modularz. Recenzje trzech modułów logicznych w formacie Eurorack, wyprodukowanych przez łotewską firmę Erica Synths: Logic, A Logic oraz SEQS; Ableton Live. W naszym cyklu prezentujemy najnowsze narzędzia oraz pakiety brzmieniowe dla Ableton Live, omawiając ich przydatność i wskazując zakres potencjalnych zastosowań; Sekrety realizatorów. Greg Fidelman. Metallica: Hardwired... to Self-Destruct. Ostatnie tygodnie 2016 roku były dla Metalliki powodem do świętowania. Album Hardwired... to Self-Destruct został jednym z najlepiej sprzedających się albumów 2016 roku, nawet pomimo premiery w połowie listopada.

Zawartość magazynu Estrada i Studio dzieli się na cztery części: testy najnowszego sprzętu, tutoriale technologiczne, rozmowy i prezentacje muzyczne.
Miesięcznik jest wydawany razem z nośnikami cyfrowymi, których zawartość jest uzupełnieniem publikowanych artykułów. Testowanym produktom zawsze towarzyszy prezentacja audio, a także pełna dokumentacja, filmy i software, dzięki czemu czytelnik otrzymuje komplet informacji na temat sprzętu/oprogramowania. Dołączone do magazynu media elektroniczne stanowią bardzo atrakcyjną dla czytelnika wartość dodaną. Redakcja zleca twórcom produkcję oryginalnych pakietów sampli, dostępnych tylko i wyłącznie na naszych płytach.
Dbamy także o to, by kilka razy do roku zamieszczać na naszych krążkach w pełni funkcjonalne oprogramowanie, udostępnione nam przez jego producentów.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku