e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 12/2011-1/2012

czytaj

Pilot Club Magazine

12/2011-1/2012 (23.12.2011)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Napowietrzne biuro, kino i filharmonia; Podkarpackie Skrzydła w OKL Politechniki Rzeszowskiej nie spoczywa na laurach i idzie z duchem czasu; licencja turystyczna – jak ją zdobyć, czego się spodziewać podczas szkolenia; Lodowcowe Latanie w Kolumbii Brytyjskiej; OKL Chełm rozwija się z roku na rok; kilka słów o bootach i systemie TKS; mało kto jest świadomy, jak trudną walkę musi stoczyć pilot akrobacyjny, by zdobyć medal na mistrzostwach.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis